Neohodnoceno

AnimALL multivitamín krill, řasy a žraločí chrupavka 250g

animALL Multivitamín Krill, řasy a žraločí chrupavka je silný přírodní multivitamínový a minerální doplněk výživy pro psy. 

Skladem
Kód: 428100128
Značka: animALL
149 Kč
Kategorie: Doplňky výživy a léčiva
Hmotnost: 0.25 kg
Druh: Sypké prášky
Určení: Péče o kůži a srst, Podpora imunity, Péče o zuby, Zlepšení kondice

animALL Multivitamín Krill, řasy a žraločí chrupavka je silný přírodní multivitamínový a minerální doplněk výživy pro psy. Tato sypká směs je z tzv. superpotravin - např. vodních řas, krillu, pivovarských kvasnic, aj. Superpotraviny jsou suroviny, které mají vysoký obsah látek prospívajících zdraví lidí či zvířat. Jde především o proteiny, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny.

  • Sypké doplňkové krmivo Krill, řasy a zraločí chrupavka je surovinově navrženo tak, aby jako doplněk výživy dodával v širokém spektru přirozené živiny, které se v syrovém mase, nebo běžném suchém krmivu vyskytují minimálně, nebo vůbec - např. jód.
  • Všechny vitamíny, minerály a antioxidanty jsou pouze přírodního, organického původu, bez přidaných syntetických premixů. To zaručuje jejich vysokou stravitelnost a hlavně využitelnost v organizmu psa. Např. anorganické premixy dodávané běžně do průmyslových krmiv mají využitelnost cca do 40 %. Přírodní živiny z přirozených zdrojů mají využitelnost min. 80 %.

Použítí: Směs je sestavena tak, aby jste nemuseli všechny suroviny kupovat zvlášť, složitě je přepočítávat a míchat. Je vhodná pro všechny druhy i kategorie psů, mladého až starobního věku. Multivitamínová směs je důležitým doplňkem především u velkých plemen a psů ve vysoké zátěži.

Dávkování: Obecně se k masu přidává asi 2 - 3 g (navršená čajová lžička) na 5 kg hmotnosti psa na den. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, nebo je pes ve vysoké zátěži, může se dát až 4 g/5 kg váhy psa/den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva.

Krmný návod:
Akutně - přidávejte multivitamínovou směs denně cca měsíc a pak dejte 1 - 2 týdny pauzu. Lze pak přejít na preventivní dávkování.
Preventivně - přidávejte směs ke krmivu jen 2 - 3 x týdně, např. obden, lze takto krmit dlouhodobě.
Doplněk výživy zamíchejte do vlhké masové směsi, do konzervy, k přílohám nebo do granulí - vlhčených vývarem nebo olejem. Směs se nalepí na krmivo a pes ji tak beze zbytku sežere.
Doplněk výživy nekrmte samostatně, je příliš silný. Dbejte, aby se pes k němu nedostal a nesežral ho jednorázově příliš mnoho. Mohl by mít zažívací poříže. Jde ale pouze o přírodní produkty, takže k otravě nemůže dojít. Snad jedině při dlouhodobé vysoké konzumaci by mohlo dojít k předávkování jódem. To je ale v běžné chovatelské praxi jen těžko možné.

Velikost balení: 250g v dóze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: