Neohodnoceno

AnimALL pivovarské kvasnice 600g

animALL Pivovarské kvasnice jsou vysoce stravitelný, přirozený zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů pro všechny rasy psů, stará zvířata, psy v rekonvalescenci, nebo v zátěži. Vynikající doplněk stravy psa.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 428100130
Značka: animALL
99 Kč
Kategorie: Doplňky výživy a léčiva
Hmotnost: 0.6 kg
Druh: Sypké prášky
Určení: Péče o kůži a srst, Podpora imunity, Zažívání, Zlepšení kondice
Položka byla vyprodána…

Pivovarské kvasnice jsou zdrojem vysoce stravitelných dusíkatých látek - bílkovin. Jejich biologická hodnota je vyjádřena zvláště obsahem životně důležitých aminokyselin, které organismus zvířat sám neumí syntetizovat, jako je např. lysin, methionin, cystin, leucin, valin, izoleucin, aj.

  • Vysoká biologická hodnota je také dána velmi příznivým obsahem vitamínů skupiny B zejména thyaminu (B1), riboflavinu (B2), pyridoxinu (B6) a kyseliny pantothenové (B3), ale i obsahem minerálních látek a stopových prvků - zejména fosforu, draslíku, železa, mědi a zinku.
  • Sušené pivovarské kvasnice jsou vhodné jako přídavek do základního krmiva pro všechny druhy a kategorie psů - odstavená štěňata, psy po nemoci, staré psy, nebo při zvýšené zátěži.

Krmný návod: Viz obal. Začněte u psa na nižších dávkách a případně je zvyšujte, dle ochoty přijmu potravy. Pivovarské kvasnice jsou přírodní produkt, který lze krmit i po delší dobu - až měsíce (např. u rekonvalescentů, aktivních psů, aj.)
Pokud pes pivovarské kvasnice ochotně přijímá, je možné jejich denní dávku zvýšit o 50 - 100 % - např. u psů ve velmi vysoké zátěži, v zimě, pro zlepšení zdravotní kondice či zvýšení hmotnosti.
Rozdělte denní dávku kvasnic rovnoměrně do jednotlivých porcí navlhčeného krmiva (nalepí se na něj, nepráší a pes je bezezbytku sežere) a dobře je tam zamíchejte. Pro zavlhčení použijte vhodný olej či tuk pro psy.

Balení: 600 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: