Neohodnoceno

Foresto obojek pro psy 70cm

Foresto 70cm je antiparazitní obojek pro psy nad 8kg s účinností až 8 měsíců.

Skladem
Kód: 9908448
Značka: Bayer
999 Kč
Kategorie: Antiparazitika
Hmotnost: 0.18 kg
Druh: Obojky

Foresto, nejdůvěryhodnější značka posledních let, nabízí vysoce účinný antiparazitní obojek hubící dospělé i nevyvinuté jedince blech a klíšťat po dobu 7-8 měsíců. Zcela netoxický, bez zápachu, zcela voděodolný a s nepřetržitým uvolňováním účinných látek do kůže zvířete.

  • Foresto 70 obojek pro psy je vysoce účinný antiparazitní obojek hubící dospělé i nevyvinuté jedince (larvy, vajíčka) blech a klíšťat po dobu 7- 8 měsíců. Revoluční technologie obojku zajišťuje nepřetržité uvolňování malých dávek účinných látek do kůže psa - s postupem času se nesnižuje účinek obojku a ochrana zvířete. Vhodný pro psy s váhou nad 8 kg.
  • Obojek by měl být nasazen pokud možno před začátkem sezóny klíšťat nebo blech
  • Foresto je zcela netoxický pro kočky, psy i lidi, nezapáchá a je zcela voděodolný. Zvíře s obojkem Foresto se může klidně pohybovat mezi ostatními zvířaty v bytě, je zcela neškodný pro kojence a malé děti, nedráždí kůži ani oči. Obojek dokáže zabránit přenosu nemocí z parazitů na zvíře, tím se účinek obojku násobí.
  • Foresto se dodává v kulaté recyklovatelné hliníkové krabičce. Celková délka obojku je 70 cm.
 
Psi:
léčba a prevence zablešení (Ctenocephalides felis) po dobu 7 až 8 měsíců. Účinnost proti blechám nastupuje okamžitě po nasazení obojku. Zabraňuje vývoji bleších larev v nejbližším okolí zvířete po dobu 8 měsíců. Foresto může být použit jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD).
Přípravek má stálý akaricidní (smrtící) účinek proti klíšťatům (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) a repelentní (zabraňující sání) účinek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) po dobu 8 měsíců. Působí proti larvám, nymfám i dospělým klíšťatům.
Klíšťata přisátá na psovi před nasazením obojku nemusí být zahubena do 48 hodin po jeho aplikaci a mohou zůstat dále na napadeném zvířeti. Proto je vhodné odstranit všechna klíšťata na psovi při nasazení obojku. Po dvou dnech po nasazení obojek zabraňuje dalšímu napadení klíšťaty.
Léčba infestace všenkami (Trichodectes canis).Návod:

Obojek Foresto 70 vyjměte z ochranného sáčku těsně před nasazením. Obojek rozviňte a odstraňte případné kousky plastových spojek. Nasaďte obojek zvířeti na krk tak, aby nebyl příliš utažený (při správném nasazení lze pod obojek vsunout 2 prsty). Volný konec obojku protáhněte poutkem a odstřihněte přesahující část ve vzdálenosti 2 cm za poutkem. Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Pravidelně kontrolujte, zda je obojek správně utažen. Pokud je to nutné, zvláště u rychle rostoucích štěňat, povolte ho. Tento obojek je vybaven bezpečnostním zámkem. Pokud ve vzácných případech dojde k zachycení zvířete za obojek, je zvíře schopno obojek rozšířit a uvolnit se vlastními silami.

Upozornění:

Foresto 70 obojek pro psy nepoužívejte u štěňat do věku 7 týdnů! Nepoužívat v případě známé přecitlivělosti na léčivé nebo pomocné látky. Není vhodné používat na březí nebo kojící zvířata. Stejně jako u ostatních veterinárních léčivých přípravků nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo ho strkat do úst. Zvířatům, která nosí tento obojek, by nemělo být dovoleno spát společně v posteli se svými majiteli, zvláště pak ne s dětmi.

Délka obojku: 70 cm. Bez zápachu. Použití na kůži.

Pouze pro vnější použití.
 
Léčivá látka: 4,5g Imidaclopridum a 2,03g Flumethrinum


Od 1.3.2009 spadá tento produkt pod vyhrazená veterinární léčiva a jeho prodej se řídí zákonem o léčivech č. 378/2007 Sb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: