Neohodnoceno

Orion Pharma Aptus Attapectin Vet 30tbl.

Přípravek pro psy a kočky Aptus APTOBALANCE prášek obsahuje bakterie mléčného kvašení, které pomáhají obnovit mikrobiální rovnováhu zažívacího traktu.
Skladem
Kód: 32545
Značka: ORION Pharma
449 Kč
Kategorie: Doplňky výživy a léčiva
Hmotnost: 0.014 kg
Druh: Tablety
Určení: Zažívání

Příčinou zažívacích problémů, které se projevují průjmem, je často narušení bakteriální rovnováhy trávicího traktu. To může nastat v důsledku změny krmiva, cestování a stresu, a často po léčbě antibiotiky. Přípravek pro psy a kočky prášek 140 g obsahuje bakterie mléčného kvašení rodu Enterococcus, které pomáhají obnovit mikrobiální rovnováhu zažívacího traktu.

Jak Aptus APTOBALANCE působí?

Mikroorganismy obsažené v přípravku Aptus APTOBALANCE se v tenkém střevě rychle metabolicky aktivují, stabilizují zdejší mikroflóru a snižují pH. Takto se zhoršují životní podmínky pro přežívání patogenních bakterií. Součástí složení jsou mořské řasy, které obsahují vysoké množství esenciálních mikronutrientů a pektin, který chrání střevní sliznici.

Aktivní složky přípravku:

  • bakterie mléčného kvašení udržují střevní mikroflóru v rovnováze
  • mořské řasy obsahují vysoké množství esenciálních mikronutrientů
  • pektin chrání střevní sliznici

Složení

Stabilizátory střevní flóry: Enterococcus faecium (mikroenkapsulovaný) NCIMB 10415 (E1705) CFU 2×109. Složení: Prášek z mořských řas 50 g, Celulóza (E 460) 49,38 g, Pektin (E 440) 0,6 g. Technologické doplňkové látky: Mikrokrystalická celulóza.

Použití

Psi: 1-3 odměrky na den po dobu 2-5 dnů. Kočky: 0,5-1 odměrka na den po dobu 2-5 dnů. Přípravek se zamíchejte do krmiva, nebo do kysaného mléka, snáši-li jej pes či kočka. Ujistěte se, že zvířata trpící průjmem mají dostatečný příjem tekutin, přinejmenším 0,5-1 dcl/kg/den.

Upozornění

Při vážných stavech, pokud se stav zvířete zhoršuje, nebo problémy přetrvávají, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí a zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: