Neohodnoceno

SkinPET Super Hydro Gel 140g

SkinPET® Hydro Gel – Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

Skladem
Kód: C03397-03585
Značka: SkinPET
489 Kč
Kategorie: Kosmetika, péče, hygiena
Hmotnost: 0.14 kg
Druh: Péče o tlapky, Péče o pokožku, Péče o rány

SkinPET® Hydro Gel zvládne ošetřit život neohrožující zranění i preventivně udržovat kůži vašeho parťáka ve zdravém stavu. Bez zbytečného stresu z návštěvy ordinace a výdajů za služby veterináře. Pravidelnou a preventivní aplikací udržíte kůži hydratovanou bez přebytků bakterií, virů i plísní. Aplikací Hydro Gelu zabraňujete také rozvoji infekce i dalším komplikacím, ale především vrátíte svého mazlíčka zpět do pohody.

  • SkinPET® Hydro Gel je skvělý pomocník pro ošetření poranění kůže a sliznic. Je ideální pro péči jak o povrchová zranění, tak o hluboké rány způsobené kousnutím, bodnutím, popálením nebo seknutím. Hodí se také pro ošetření pooperačních ran, proleženin, kožních vředů a míst, kde došlo k přisátí klíštěte či jiného hmyzu, nebo pro péči o nehojící se rány. 
  • Hydroaktivní gel s antimikrobiálním složením podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Pomáhá uvolňovat nekrotizovanou a odumřelou tkáň, udržuje v ráně vlhké prostředí a podporuje přirozený proces hojení. 
  • Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí – taktéž neobsahuje alergenní látky, takže nezpůsobuje alergické reakce. Kromě toho je gel také bezpečný i v případě náhodného požití nebo olízání rány. Navíc, díky gelové konzistenci perfektně přilne k místu zranění, snadno se aplikuje a nestéká.

 

SkinPET Hydro Gel by neměl chybět ve zvířecí lékárničce pro akutní nebo preventivní ošetření. Předejdete tak rozvoji dalších zdravotních potíží i stresujícím návštěvám veterináře.

 

Použití: Vyčistěte ránu od veškerých nečistot (chlupů, peří apod.) a opláchněte místo poranění oplachovým roztokem SkinPET® Super Spray. Na vyčištěnou ránu naneste v dostatečné vrstvě přípravek SkinPET® Hydro Gel. Pokud je to potřeba, přikryjte ránu sterilním krytím. Hydro Gel aplikujte na postižené místo 3–4× denně až do úplného zhojení. SkinPET® Hydro Gel můžete kombinovat s dalšími preparáty, injekčně podávanými antibiotiky nebo nesteroidními antiflogistiky.

Složení: 98,13% superoxidovaný roztok (voda, kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón), Carbomer a Trietanolamin.

Doba použitelnosti: 18 měsíců.

Cílový druh zvířat: Určeno pro psy a kočky.

Upozornění: Nepoužívat současně s lokálními antibiotiky v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení lokálních účinků antibiotik. Nepoužívat při alergii nebo přecitlivělosti na některou substanci, která je uvedena ve složení přípravku. Při zasažení očí vypláchněte oči tekoucí vodou. Při požití množství do 1 dcl přípravku nejsou nutná žádná opatření. Při požití většího množství podejte zvířeti dostatečné množství vody a konzultujte další postup s veterinářem.

Skladování a manipulace: Skladujte v původním obalu, v chladu a temnu, mimo dosah dětí. Krátkodobě je možné přípravek skladovat v teplotě do 30 °C. Malé množství přípravku můžete zlikvidovat spláchnutím do kanalizace. Prázdný obal vypláchněte vodou a poté ho zlikvidujte spolu s komunálním odpadem.

Balení: Hustý čirý gel v plastovém obalu o objemu 140 g, papírová krabička.

 

TIP pro psy

SkinPET Hydro Gel je skvělý pro péči o citlivé tlapky vašeho psího kamaráda. To je z toho důvodu, že gel neštípe, nedráždí a vytváří vlhké krytí rány. Proto namažte malé množství gelu po procházce na tlapky a dopřejte svému parťákovi pocit úlevy a komfortu!

 

TIP pro kočky

Kočky rády strkají čumáček kam nemají, šmejdí nebo něco hledají a přitom si můžou způsobit drobná poranění, jako jsou škrábnutí, oděrky, seknutí a pod. V případě takového poranění pomůže SkinPET Hydro Gel, který neštípe a nedráždí a efektivně ošetří poranění kůže a sliznic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: